Warsztaty w Pieninach 3-6.10.2024

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 699,00 zł 1699.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 4
Producent: Karol Nienartowicz
Kod produktu: pieninyjesien

OpisTermin 3-6
.10.2024Zapraszamy w jeden z najpiękniejszych regionów Polski: Pieniny i Spisz. Pejzaże tego zakątka bajecznie prezentują się jesienią. Odwiedzimy większość najpiękniejszych miejsc, które są popularne wśród fotografów krajobrazu.

Podczas warsztatów każdy uczestnik zapozna się z metodami pracy fotografa pejzażu: niezbędnym sprzętem, zastosowaniem i rodzajami potrzebnych filtrów, przygotowaniem do plenerów, obserwacją pogody i warunków w górach. Omówione zostaną zasady kompozycji, budowa kadru, często popełniane błędy, obróbka RAW, a także archiwizacja zdjęć. W czasie plenerów postaramy się wykorzystać wiedzę w praktyce. Po każdym dniu, podczas zbiorowych korekt będziemy omawiać zdjęcia wykonane podczas pleneru przez każdego z uczestników. Będziemy zwracać uwagę na kompozycję i kadrowanie oraz będziemy rozważali co robić, aby skutecznie eliminować ze zdjęć błędy.

Ramowy plan pleneru:
Będziemy fotografować  w następujących miejscach:
-na Łapszance
-z widokiem na zamki w Czorsztynie i Niedzicy na tle Tatr
-na Wysokim Wierchu
-na Sokolicy
Plan warsztatów jest ramowy i może być zmieniony w razie niepogody. Wszelkie korekty i zmiany kolejności odwiedzanych miejsc będą ustalane wraz z uczestnikami w zależności od prognoz pogody. 

Wymagany sprzęt:
Każdy uczestnik musi posiadać ze sobą laptop z oprogramowaniem do obróbki zdjęć (Photoshop, Camera RAW, Lightroom) i z możliwością zgrania zdjęć z karty aparatu.
Ponadto niezbędnym wyposażeniem poza aparatem jest stabilny statyw, z którego będziemy korzystać nocą i podczas wschodów i zachodów. Jeżeli któryś z uczestników zamierza dokonać zakupy sprzętowe przed warsztatami (np. zakup filtrów i akcesoriów), niech wstrzyma się do zakończenia warsztatów. Będziemy te tematy szczegółowo omawiać, z naciskiem na to, które filtry warto kupić, a które lepiej odpuścić.

Każdy uczestnik musi posiadać latarkę czołówkę z zapasowym kompletem baterii i dokument tożsamości (możliwe, że będziemy przekraczać granicę państwa - Jeśli granice będą otwarte).Ubiór należy dopasować do panujących warunków. Jesień w Pieninach może być nieprzewidywalna – może być słonecznie i ciepło, ale może się również zdarzyć, że będzie wietrznie i zimno. Należy zabrać ze sobą  rękawiczki, czapkę i kurtkę, która ochroni od wiatru i deszczu. Koniecznie należy mieć ze sobą nieprzemakające buty górskie.ilość miejsc ograniczona
cena:
 1699 zł 

początek warsztatów 3.10 godzina 13:00  ( meldować można się od 12:00)

koniec warsztatów 6.10 godzina 10:00

można zakupić jednorazowo lub w 2 ratach, w przypadku rat:

w sklepie opłacamy pierwszą ratę, a drugą przelewem na konto przed warsztatami:

WANDERLUST ANNA BEJM
87 1050 1751 1000 0091 2672 9780
ING BANK ŚLĄSKI
 
w tytule: Pieniny  2 rata, i imię i nazwisko uczestnika w cenie:
- 3 x nocleg pokoje 3 os. z łazienką
- 3 x obiadokolacja
- wstęp do Pienińskiego Parku Narodowego
- ubezpieczenie NNW 
-prowadzenie warsztatów przez Karola Nienartowicza
- koordynator warsztatów
-sala warsztatowa (kawa, herbata bez ograniczeń)
-składka TFG i TFP 


nie ujętę w cenie: 

-dojazd na miejsce warsztatów (przed warsztatami tworzymy grupę na facebooku gdzie Uczestnicy mogą umówić się na wspólny przyjazd) 

-śniadania (te we własnym zakresie ze względu na wczesne pory wyruszania na plener - po plenerach oczywiście możliwość zjedzenia śniadania w schronisku ) przed wyruszeniem w drogę rano będzie dostęp do wrzątku na naszej salce. 

 

 
Jeśli warsztaty są prezentem dla kogoś proszę poinformuj nas o tym pisząc maila na adres: bt.wanderlust@gmail.com 

 

Rezygnacja:

W przypadku odstąpienia od Umowy przez Podróżnego, a co za tym idzie niedopełnienia deklaracji uczestnictwa biuro Turystyczne Wanderlust potrąca opłatę jak niżej w tabeli:

Rezygnacja powyżej 30 dni przed imprezą turystyczną

Potrącenie 50% ceny

Rezygnacja poniżej 30 dni przed imprezą turystyczną, a do 10 dni przed imprezą turystyczną

Potrącenie 65% ceny

Rezygnacja poniżej 10 dni przed imprezą turystyczną

Potrącenie 95% ceny

 oczywiście opłata nie obowiązuje w przypadku znalezienia za siebie zastępstwa. Więcej w Ogólne Warunki Uczestnictwa w Warsztatach (OWU)  

Polecamy wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

 zapraszamy do naszej grupy na facebooku dla osób zainteresowanych warsztatami z Karolem: https://www.facebook.com/groups/warsztatyzkarolem/

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl